Vztahy

Přemítám a vracím se do svých mladých let,kdy vztahy běželi v rovnováze.Těšili jsme se na schůzky a stále jsme si měli co povídat,když došla slova,stačila slova v očích a letmé doteky.Řekli vše.Tolik jsme nespěchali a užívali si volnosti i tajemná očekávání.Neříkám že vše bylo zalito sluncem ale byl větší prostor pro všechno.Bylo více veselo,klid.
 
Dnes je tu internetová doba,tudíž v podstatě virtuální vztahy.Špatně se kolem sebe díváme na věci které jsou pro nás důležité,prostě je nevidíme.Chceme vše hned,to vše hned není zadarmo,člověk investuje i v citech ale v poslední době mám pocit že není co investovat,vše je poloviční a částečně prázdné.
 
Ženy touží po lásce,romantice,nedivím se,to by musel do této doby vstoupit Kristián a muže naučit romantice,chápání.Romantika i láska je dobrodružství jež chce mít stále stín zahaleného tajemna a dobrodružství by se mělo pěstovat je to také koření života.
 
U žen by pomohla Nataša Golová která by přinesla rafinovanost,roztomilost,něhu,ženskost,důvtip.Toužíme po něčem  co máme kolem sebe jen si to neumíme vzít,jsme pohodlní,nespokojení a to nás zpomaluje v úsudcích.A to je přeci škoda? Jsme nerozhodní a připadá mi že vše vzdáváme.To je přece špatně.