Znamení v září

Beran-u mužů jdou částečné pochybnosti ve svém nitru.Jde více štěstí po pracovní stránce i přichází více financí.Pozor na náladovost.

Býk-býkům jde štěstí až po ukončení podrazů od lidí kteří k nim nepatří.Poté jim jde štěstí i srovnání myšlenek.

Blíženci-tady se budou ukončovat hodně věcí a docela i těžko.Po ukončení jde nová radost ve zdraví,pocitech i nová partnerství.Také pozor na lítost a náladovost.

Rak-budou mít nové příležitosti v penězích,změny ve vztazích.Půjdou zásnuby a slib věrnosti a ještě drobné úpravy svého domova.

Lev-jdou starosti i neradost ve věcech které jsou dlouhodobé.Budou tu oslavy i nové pracovní možnosti i nové vztahy které dostávají druhou šanci.

Panna-tady přichází štěstí ve všem čeho se dotknete.Budete také opravovat i vylepšovat bydlení občas pozor na falešné lidi i podraz.

Váhy-dojdou pochopení co je dobré a co odsunout do pozadí.Jdou cesty které přinesou radost a občas pozor na lidi jež vám nerozumí.

Štír-jdou nové lásky,setkání i dospělost v rozhodnutích i náhlé příjemné cesty.Ovšem pozor i návrat špatných lidí.

Střelec-tady jde také nové pochopení i štěstí.Pozor na cestách na úrazy.Jen ženy budou více přemýšlet nad sebou i tím co dělají špatněji.

Kozoroh-tady čekají nové finance i nové úžasné možnosti.Budou se konat cesty i nová přátelství,některá přátelství skončí úplně.

Vodnář-tady také jdou finance i poznání sama sebe i posun ve svém bytí.Ženy budou více přemýšlet ve své samotě.Budou přicházet příjemné zprávy.

Ryby-tady půjdou nové myšlenky i nové rozhodnutí.Jdou nové lásky i stabilita v rodině a posun v práci.