Znamení v srpnu

Beran-pozor na falešné lidi a nepříjemnosti v úředních řízeních.Čekají vás cesty které budou v cizině i v česku.Občas na cestách jdou starosti a úraz,dávejte pozor.Štěstí vám pomůže ke správným rozhodnutím.To co vás nyní trápí a máte pocit že je to dlouhé,náhle to skončí a problémy se vyřeší.Jde obmova domova,menší úpravy,rekonstrukce.Berani mají najít sami sebe.

Býk-některé ženy budou mít období přemýšlení-co udělat správně,co bylo špatně.Pozor na nehody na kole,na cestách.Budete si utvářet nové pracovní možnosti i povýšení,jen pozor na lidi kolem sebe.Jde obnova vztahů které jsou mírně narušené ale i konec vztahů které již nic nedávají.Dále vám přichází štěstí na cestách a svých zážitků.Býci potřebují rovnováhu.

Blíženec-jde ukončení v řízeních,partnerstvích i pracovních možnostech.Přichází nové věci,jen pozor na lidi a mírnou faleš.Mladé ženy budou toužit po lásce a budou neshody mezi dětmi a rodiči.Blíženci v tomto měsíci budou hodně věcí ukončovat a to dosti rázně,také pozor na nevolnost a úrazy.Dále budou oslavy,svatby,zásnuby.Blíženci věřit si.

Rak-i raci si budou ukončovat rozhodnutí a budou si uvědomovat své já a používat ho.Muži budou mít více citlivou povahu,hlavně muži kteří budou hledat správné partnerky.Když někam pojedete pozor na okradení,jinak štěstí vám je nakloněno i s nadbytkem peněz.Raci najít sami sebe.

Lev-ženy v tomto znamení se budou cítit velmi sami,pozor na zdraví a střevní problémy.Přijdou vám nové radosti i štěstí pokud ho vpustíte.Budete také ukončovat věci i záměry a budete si užívat cest i výletů.Lvi najít nové začátky.

Panna-tady jde větší štěstí i nečekané radosti.I ženy budou přemýšlet o svých partnerch a chtít tvořit lásku.U starších žen jde trochu nerovnováha ve zdraví.Dostanete příjemné zprávy a dokončíte své záležitosti.Najít nové záměry.

Váhy-budou se utvářet nové vztahy i lásky.Jdou nové možnosti i v rozhodování.Dále jsou tu cesty vzdálenější i delší.Také pozor na lidi a pomalu se budete dostávat do normálních kolejí a nových nadčasových věcí.Více přemýšlet.

Štír-u štírů přichází nové lásky a také nové záměry v práci,konečně přijde více financí ale jde trochu i odliv-výlety,dovolená.Pozor na úrazy i sluníčko.Také tu bude ukončování vztahů-jak v partnerství tak i v kamarádství.Splnit si své sny.

Střelec-tady štěstí přeje po pracovní stránce,budou nové pracovní záměry i příchod nových generací.Také ukončování věcí které nemají smysl a další cesty ve svém životě.Přijde i více peněz a také jde více peněz na cesty.Udělat si čas pro sebe.

Kozoroh-jdou podrazy v úředních řízeních i v partnerských vztazích.Štěstí vás naplní po útrapách a vyřízení starých věcí.Ženy se cítí více sami.Naplnit sami sebe.

Vodnář-pozor v delších vztazích na hádky i žárlivost i nově příchozí partnery.Také pozor na faleš a ukončení věcí které již nemají být.Budou tu více domluvy ohledně svateb i zásnub,ovšem ne každý svazek je dobře.Více si věřit a brát věci s lehkostí.

Ryby-i rybám přichází lepší období v rodinách i vztazích.Budete vydávat finance na cesty i malé radosti ale co vydáte se vrátí.Více naslouchat druhým.