Znamení v roce 2018

Vodnář-muži-v novém roce se budou vracet nemoci-nachlazení i starší nemoci.Mladí muži budou hodně přemýšlet o budoucnosti zda je nutná škola,u mužů v první dekádě půjdou nové možnosti co se bude týkat kariéry,nevzdávat se jí a někdy méně přemýšlet.V tomto roce budou všechny dekády u zrozenců vodnářů řešit tři věci před kterými se neschováte.Prostě mají být vyřešeny a život potom půjde dále.Co je nutné dořešit.Půjde i nové štěstí ale partnerky nebo nové vztahy budou muži chtít tvořit až od konce března.Ze začátku roku bude vydání peněz.Starší muži pozor na oběhový systém.Tento rok budete vydávat více financí-opravy,koupení pozemků,v druhé půlce roku peníze se budou stabilizovat.A chce to pořádek v sobě co se týká žen.V tomto roce budete mít pochopit smysl života,naučit se trpělivosti,doončit cesty které nikam nevedou a začít žít život nový a jinak.
 
Ženy-v tomto roce pozor na nervozitu,občas neklid,u starších lidí na zdraví.Ženám bude přicházet štěstí v práci i ženám které touží po dítěti,tento rok bude pro ženy vodnářky úspěšný.Jen občas pozor na nemoci z minulosti a budou i podrazy v rodinách i vztazích.Dále budete tvořit nová setkání.U matek bude více rozhádání s dětmi a trochu ukrivděnost.Květen bude zásadní pro druhou dekádu žen-budou se jim vracet možnosti které nechápali a které neuměli využít.Tento rok budete upevňovat svoji ženskost i svá pravidla.
 
Ryby-muži-tento rok jde mužům úspěch,hlavně těm kteří o sobě nepochybují ale zároveň budou vydávat peníze.Bude to úspěšný rok pro muže kteří umí chápat své možnosti,jdou i finance.Muži občas nebudou mít rádi nátlak od žen,prostě budou hraví a citoví.Toto znamení má ještě čas na trvalý vztah.Muži budou přemýšlet jak upevnit své postavení,občas půjdou podrazy.Budete řešit i majetky či prodej.Ale opravdu jde úspěšný rok kariéry v tomto znamení.Budete mít i výmluvnost ale budete potřebovat své útočiště pro své nové myšlenky.
 
Ženy-do Nového roku budete vstupovat ještě s nedořešením určitých problémů z minulého roku.U žen jdou změny v kariéře i postupu.Dále budete hodně cestovat a budete mít možnost přílivu financí.Ženy budou mít úspěch v kariérách.Pozor ve vztazích s muži i dětmi.Ke konci roku 2018 budou určité problémy v psychice a pozor na návraty nemocí.Tento rok budete mít větší vnímavost,své myšlenky.
 
Berani-muži-i toto znamení bude mít svoje výhody.Budou nové cesty i pracovní možnosti,možnosti v zahraničí.Také v rodinách pozor na hádky a výčitky.Budou se řešit ještě staré křivdy ale bude posun dopředu.Mladí muži budou vyhledávat cesty které budou pro ně.Občas pozor na peníze a investice a budou se tvořit nové vztahy.
 
Ženy-ženám v tomto roce jdou úspěchy v pracovní sféře ale trochu problémy v partnerství.Budou změny ve společenstvích i změny v lidech.Budou i cesty které budou vracet do minulosti a vyřešení problémů.Do konce května pozor na vydání i investice.Budete vytvářet nové vize a nové rodinné štěstí.U některých žen se hned nezadaří s miminkem,nepanikařit.Pozor na zbytečný chaos.
 
Býk-muži-tento rok je pro býky velmi pozitivní,hlavně ve financích.Bude se vám dařit po finanční stránce,pokud pochopíte smysl věcí.Budete řešit také opravy domů,prodeje i koupě,dávat si pozor na lidi kteří v tom budou pomáhat.U mladých mužů občas pozor na nejistotu,křivdy a chce to více uvažovat.Mužům v tomto znamení jdou nové peníze i nové štěstí.Bude to chtít i odpočinek.
 
Ženy-v tomto roce půjdou i malé radosti,než přijdou bude ještě dobíhat starost.Ženám se budou vracet pracovní příležitosti,pokud možno využít,nemusí se opakovatTaké pozor na neústupnost v úředních řízeních a pozor na rodinné vztahy.Budete končit období které bralo možnost úspěchu,proto jde ženám více cestování i stěhování.U žen také pozor na zdraví a mladé ženy budou utvářet svoje sny-bude čas.
 
Blíženci-muži-i Vám přijde nové štěstí ale zároveň budete hledat jistotu i porozumnění od žen.Pozor na náladovost a vydání peněz.V tomto roce si budete muset více věřit a vše dojet.Ne každé mamince se bude líbit protějšek u dětí.V druhé půlce roku vám život nadělí více radosti i nových myšlenek.Muži jsou citoví ale i ví co chtějí,budou si utvářet nové bytí.
 
Ženy-pozor na lidi z minulosti,lidi kteří neumí nic donést.Budete hledat nové vztahy i lásku i objetí-ale správné objetí.V tomto roce budou některé vzahy končit.Půjdou vám finance ale nejdříve vyřešit smutky a nedůvěru v bytí a i malichernost která vás neposune.V některých rodinách bude úplný rozpad,pokud bude chybět komunikace.
 
Rak-muži-tento rok přinese nové radosti,štěstí ve věcech které byly pozastaveny.Jde vám více majetku i peněz.Občas pozor na zbrklost nebo úprk zpět.Dále pozor na rivalitu a muži kteří ví co chtějí budou mít svůj úspěch.Jen chcete ženy které nesou správnou půlku,životní půlku vztahu.
 
Ženy-také se budou navracet pracovní nabídky i nové schůzky,které vás posunou.Půjde vám i nové životní štěstí,někdy pozor na únavu.Budete v tomto roce mít podrazy od mužů-vztahy,rodinné vztahy.Půjdou vám nové cesty i tvoření sebe sama.
 
Lev-muži-občas se budete cítit osamoceni,budete mít pocit že starostí je mnoho,budete řešit věci které jsou potřeba nechat dořešit.Budete mít možnost určitých náprav v rozhodnutí a dokončení celku.Mladým mužům půjdou finance ale i podrazy v mezilidských vztazích.Budete tvořit cesty které vám udělají dobře a mnoho věcí pochopíte.
 
Ženy-v rodinách pozor na výčitky,na rivalitu i změnu společností.Pozor na stres,někdy řešíte mnoho věcí zároveń.Půjdou věci ve kterých nebudete zcela úspěšné,srovná se to v konci roku.Pozor na návraty nemocí i neklidu.A občas táhnete více lidí za sebou bez slůvka,děkuji.
 
Panna-muži-budete tvořit návraty v rodinných řadách.Dále vás čekají nemalé úspěchy ale i bude to chtít odpočinek.Pozor na majetky a přepisování.Budete tvořit nová kamarádství i možnosti uspořádání života.Pozor na staré křivdy které mohou vyplavat.Půjdou i nové lásky i myšlenky.
 
ženy-nemáte rády nemoci.Pozor u starších lidí na tlak i oběhový systém.V manželství budou náhlé problémy i mírné odcizení.Půjdou vám finance,možnosti nových zrodů ale pozor i na pády.U žen budou přicházet noví partneři,muži kteří budou chtít ženu mít delší čas po boku.
 
Váhy-muži-umějí žít v tomto znamení,dokáží ocenit společnost a dokáží být ve společnosti vyjímeční.Pozor i na vydávání peněz.Občas také pozor na zažívání,jinak bude přicházet i štěstí i změny společností i změny práce.V rodinách jdou trochu starosti ale to ustojíte.Muži ještě nejsou připravení pro dlouhý vztah.
 
Ženy-občas je tam váhavost zda rozhodnutí jsou správná.I váhy budou dělat nové změny-hlavně v sobě,dále nové možnosti a budou dotvářet celek ku prospěchu.Ženám půjdou nové možnosti práce i tvoření,bude to chtít i více odpočinku a správný rozvrh svého života.
 
Štír-muži-pozor v rodinách na rozchody i hádky.Budete tento rok rozverní a mladí.Pozor na vztahy které nebudou pro vás.Budete dělat pořádek ve svých známých ale i v sobě.Ne vždy se zadaří,více se bude dařit v druhé půlce roku.Dále vám půjdou i úspěchy v kariéře.
 
Ženy-tam půjdou nové obnovy v rodině i práci.Pozor na špatné partnery v životě i v práci.Neřešit lidi z minulosti kteří nechtějí pochopit že již u vás nemají šanci.Také pozor na cestách od června do srpna v zahraničí.Pozor na majetky ale věřím že vše zvládnete s přehledem.
 
Kozoroh-muži-budou vás čekat nepříjemná řízení,ukončování i rozhodování.U starších lidí pozor na oběhový systém a zbytečné výčitky.Půjde vám smyslné štěstí u žen,budete chtít partnerku citovou ale i důvtipnou aby to mělo správnou linii.I tady půjdou nové rodinné linie.
 
Ženy-tento rok vám půjdou oslavy.Pozor na hádání v rodině a pozor u sester na hádky které budou značit rozchod.Půjdou vám nové možnosti životní i pracovní.Pozor u dětí na svoji tvrdohlavost.Budete tvořit cesty z kterých budete mít radost.A pozor na rozdělování majetků.