Znamení v červenci.

Beran-berani mají zatím stále dobrou konstelaci co se týká financí i svého štěstí,štěstí jim bude nahrávat v nových nápadech ve finanční stránce.Ženy hledají sami sebe a životní lásku.Muži své protějšky trochu podrobí zkouškám v parttnerství.Dále vás čekají cesty jak v tuzemsku i v cizině,jen některé věci stále nedokážete zcela ukončit a posunout se dále.

Býk-u býků se budou tvořit nová přátelství,lásky i citovější období.I býkům půjde více financí.Přichází zcela nové lásky,nové naděje pro ženy.Jen pozor na falešné lidi a úrazy na cestách.

Blíženec-tady také pozor na lidi a ztráty věcí.Ženy se budou cítit sami a dvě půlky u blíženců způsobí že rozhodování v některých záležitostech odloží na lepší čas.Do ničeho se nenutit.Také jde nesoulad do rodin mezi dětmi a rodiči.I tady na přechodné starosti a větší faleš.I tady přichází finance.

Rak-u raků přijdou náhlá rozhodnutí ve všech směrech života.Budou přicházet i nové generace tudíž nový život.Pozor na ženy které občas ač nerady trochu dusí partnery i partneři potřebují čas na rozhodnutí.Přichází u žen nové štěstí v lásce i pochopení.I tady se ukazují problémy v rodině mezi rodiči i dětmi.

Lev-přichází odpočinek,tudíž výlety i cestování.U mužů pozor na celkovou únavu a trochu nezdar v práci.Čekají vás rozhodnutí ohledně domů-koupě,renovace.Jde vám i více štěstí na cestách ale správně je prožít.V partnerských vztazích jeden partner nebude zcela upřímný,budou zkoušet vás rozhádat.

Panna-i pannám jde štěstí v úředních řízeních i v rozhodování.Muži v tomto znamení budou přemýšlet jak svůj život změnit a posunout.Ženám též budou přicházet nové lásky,náhlé cesty do ciziny i v česku.Pozor na oběhový systém.

Váhy-tady si dejte pozor na faleš a slova,budete více směřovat k cílům které jsou prospěšné.I tady se budou ukončovat věci které delší dobu trvají.Na cestách pozor na okradení a přijde celkově nová láska v tom co velmi milujete.Jde celková obroda v názorech i nových věcech.

Štír-tu se budou opravovat domy a půjdou myšlenky na nákup nemovitostí.Také tady na pozor na lidi kteří nenesou dobrou energii.Budou se domlouvat svatby mezi lidmi kteří se milují.Přijdou nové sny i myšlenky a muži se budou rozhodovat zda chtějí stejné věci nebo celkovou změnu.

Střelec-u střelců jdou trochu podrazy v úředních věcech,také pozor na lidi.Vedoucí pracovníci si budou tvořit nové záměry.U střelců přijdou velmi náhlé změny v celkovém životě,nové generace a noví partneři do partnerských vztahů.

Kozoroh-budou přicházet finance i mnoho cestování.Jak osobní tak i pracovní cesty s dobrým pořízením.Také jde ukončování věcí které stále nechtějí doběhnout a posun ve svých myšlenkách i krocích.

Vodnář-také se budou dořešovat věci které trvají,jde změna po pracovní stránce.Ve vztazích jdou zbytečné hádky i výčitky.Jde únava a nespokojenost,která odejde.A budou domluvy včetně svateb a dalšího života partnerů.

Ryby-také u ryb půjde ukončení věcí které dlouho trvají.Jdou částečné neshody v rodině.Pozor na ledviny a pitný režim.Jde štěstí ve finančních transakcích i štěstí a naplnění v cestách.