Znamení Srpen

Beran-u beranů jdou nové myšlenky.Ženy chtějí věrnost i pochopení.Na cestách pozor na úrazy,jet opatrně.Starší muži budou hledat novou partnerku-nezadaní muži.Také jde přetvářka v myšlenkách.U mužů bude více pokušení udělat něco bláznivého.
 
Býk-u mužů pozor na jiné ženy které jim vejdou do života.Bude se vám více dařit v posunech v sobě samých.Pozor na pomluvy a žárlivost.A nezadaným přijde nová láska.
 
Blíženec-u nich pozor v okolí na faleš a pomluvy.Věci které jdou delší dobu se vyřeší a ve všech oblastech života jde nová naděje.
 
Rak-tady přijdou také nové myšlenky.Příchod dítěte u žen které touží po mateřství.Také pozor na úrazy na dovolených a přechodnou mrzutost.Ale i rakům jde nová naděje v životě i v práci.
 
Lev-muži budou mít touhu po nové lásce.I ženám které se cítí sami a nepochopeny jde vstříci nová radost a nezadaným ženám i nová láska.Ve vztazích jdou drobné hádky,pokušení ale i žárlivost.
 
Panna-také pozor na pomluvy a žárlivost jak ve vztazích tak i v práci.Jdou vám nové společenské aktivity i nové cesty a výlety.A určitá úřední řízení se budou ukončovat a dořešovat.U žen jde nová kariéra a posun i ve svých pocitech.
 
Váhy-budou hledat věrnost a přetvářet svoji osobnost k novým začátkům.I kolem vah je mnoho pomluv,proto budou utvářet nové myšlení.Přes občasnou mrzutost jde rázné ukončení a dokončení věcí které jsou pro ně velmi důležité.P o tomhle ukončení jde nová láska i nový posun.
 
Štír-tento rok je pro štíry velmi pozitivní v každém měsíci,jen najít správnou nitku.Jde vám štěstí ve věcech u kterých si myslíte že není,dále jdou za vámi finance i pokušení občas věci otočit ale to není úplně dobře.Také pozor na přetvářky u lidí kolem vás ale i přetvářku v sobě.Jdou nové pracovní pozice.
 
Střelec-přijde dar i radost z úředních řízení.Jde vám štěstí ve všech směrech a touha po dozrání a ukončení starých věcí abyste mohli nasednout na novou,příjemnější cestu.
 
Kozoroh-tady budou příjemné společnosti i svatby.Příchod nových dětí.Také pozor na lidi,zdraví,unavenost.
 
Vodnář-přes mrzutost a špatné dny přijde nový zítřek.Také nové štěstí,pozor ve vztazích na hádky.Také přijdou nové pozice.
 
Ryby-přijdou nové cesty i nové výzvy které bude třeba využít.Přijdou nové finance i nabídky a postupy v práci.Využít.Ve vztazích jde trochu unavenost a rozmrzelost ale i to se uklidní.