Znamení Prosinec

Beran-podaří se vám staré věci ukončit,vytvořit si pracovní možnosti i stabilitu a ženy budou více vědět které partnery oslovit.S koncem prosince jde i nové otevření svých myšlenek,nebát se.

Býk-pozor na náhlé starosti po finanční stránce,pomluvy a zprávy které vnesou mírnou starost.I starost odejde a vy budete vstupovat do normálních dnů.

Blíženec-kolem vás jsou lidé kteří nejsou dobře,jak v okolí i v zaměstnání a zároveň dokončíte nepříjemné věci.

Rak-přes určité těžkosti které dořešíte půjdete do nových dní,přijdou k vám náhlé pracovní nabídky a pozor na kašel a nachlazení.

Lev-budou vás čekat hádky a ukončování vztahů které nemají význam.Více radosti jde v roce příštím.

Panna-v prosinci jdou mírné těžkosti které zvládnete,pozor na finance.Přijdou k vám nové myšlenky i posun životní.Také pozor na falešné lidi.

Váhy-pozor na finance a náhlé starosti a ukončování,věcí které již měli být ukončeny.Přijdou lepší zítřky i nové pracovní nabídky.

Štír-přichází mírné těžkosti co se týká financí.Pomalu se vrátí prosperita i nové úspěchy.Také pozor na lásky které nevydrží.

Střelec-po určité smůle ve věcech které nechtějí správně jít,přijde zlom a věci se dořeší.V novém roce jde více radosti i nových zážitků.

Kozoroh-se bude více dařit již od prosince i po finanční stránce,u žen pozor na osamocení,na obzoru nové lásky.

Vodnář-pozor na lidi i okradení,peníze se velmi vylepší,jen občas pozor na zdravotní problémy.

Ryby-také přes těžkosti ve věcech které trvaly,jdou nové rozjezdy,nové nabídky i nové cesty,občas i odpočívat.