Znamení 2019

Beran-ze začátku roku budou trochu starosti finanční.U starších mužů pozor na únavu.Také jde mírná žárlivost na věci které nejdou hned.Budete utvářet tři hlavní změny v životě,začínajíc jarem.Nezadaným přijde nová láska.V rodinách budou nedorozumnění s dětmi.Také druhý půlrok čeká rozchody v manželství.A od září se bude navracet energie i štěstí.Také pozor na pracovní neúspěchy.
 
Býk-také z počátku roku pozor na vydání financí.Býk v příštím roce bude trochu přelétavý v lásce.V manželství pozor na nepříjemnosti a po pracovní stránce na podrazy.Býkům se budou vracet nové naděje i změna práci i vznik nových věcí,budou pokračovat v cestách za zábavou a také se budou navracet ke starším hodnotám.
 
Blíženci-u mladých mužů v tomto znamení jde nové štěstí i nový cit.Budou tento rok zralí pro lásku.Mužům se bude vydatně dařit v pracovních možnostech i možnostech na povýšení.Blížencům se budou vracet finance i dobré pracovní nabídky,jen to chce opatrnost na cestách i v úředních řízeních ohledně majetku.
 
Rak-jde začátkem roku unavenost a také starost finanční.Pozor na půjčky a pracovní šance které nebudou pro vás.Starším ženám přijdou finance,jen ještě spokojenost bude zaostávat.Můžům se bude také dařit a budou i více pro vztah.Pozor po celý rok na hádky a nesprávná slova.
 
Lev-peníze se budou lepšit v druhé polovině roku.Budou starosti v partnerství a unavenost.Ale štěstí se bude vracet pomalu ke všem lidem v tomto znamení.Čekají vás cesty i cesty za penězy.A u žen půjdou nové hodnoty i láska.Pozor na únavu.
 
Panna-v tomto roce bude více svateb.A také více společenských událostí.Najdete znovu lásku k sobě i k věcem které mají hodnoty.Také pozor na starost finanční a podrazy v pracovních stránkách.Zbytečně nepřemýšlejte co mělo být ale co bude a u mužů jdou starosti v úředních řízení.
 
Váhy-budou se pomalu vracet finance,trochu bude citové ochlazení k řízením.U mladých žen jde touha po lásce a vztahu.Starší muži pozor na zažívání.Budou nové zrody v myšlení i nové úspěchy.
 
Štír-čekají vás cesty i nové myšlenky.Také pozor na žárlivost v práci i ve vztahu.U mladých lidí jde problém s penězy ohledně bývání.Nebrat si zbytečné půjčky.Budete mít stěhování a ke konci roku i vizi nového bydlení.U mužů budou starosti ohledně lásky a výběru partnerky.A pozor na finance.
 
Střelec-ženy budou toužit po změně v práci i vztazích.Budou trochu nespokojené s vývojem života ale to se narovná.Pozor na finance a půjčování peněz.Přijdou nové pracovní šance i možnost postupu.Nezadaným ženám přijdou noví muži.Pozor na prochlazení.A na podrazy od blízkých.
 
Kozoroh-jde únava do myšlenek.Přichází vám velmi slibné štěstí v životě i v lásce,pokud je přijmete.Ženám se bude hodně dařit v pracovních možnostech.Také jdou podrazy ve vztazích v rodině i manželství.A pozor na lidi kteří jsou kolem vás-né každý je přítel.
 
Vodnář-jdou podrazy ve schůzkách.Bude se dařit i finančně a půjdou i postupy v zaměstnání.Né každý udrží vztah i vztah potřebuje péči.Budou nové vztahy i nové přírůstky v rodině.Muži kteří si věří by měli využít nové nabídky i posuny,ovšem pozor na své polovičky které vás budou chtít mít více pro sebe.
 
Ryby-muži v tomto roce pozor na finance a správná rozhodnutí.Také pozor na nepřátelství od lidí a pomluvy.Ženy budou měnit partnery,jdou jim nové pracovní pozice a výzvy.Budete potkávat nové osoby a bude se vracet štěstí a spokojenost.Také i peníze a nové bydlení.