Tři měsíce

V průběhu tří měsíců budeme stát před rozhodnutím v našem životě.Rozhodnutí se budou týkat nových přátel,nových lásek,pracovních i finančních rozhodnutí.

Naše rozhodnutí proudí z našich srdcí,je jen na každém z nás zda je dokážeme správně pochopit a vytvořit.

V těchto třech měsících budeme rozhodovat zda si ponechat to co máme nebo utvářet a sáhnout po nových možnostech.Rozhodování budou nutná.

Budeme potřebovat správné přátele kteří jsou přáteli i v těžkých chvílích.Rozhodnutí čeká i v rodinách co se týká dospívání dětí.Jak je motivovat a správně podpořit.Maminky se budou rozhodovat zda své děti volně pustí do jejich životů nebo je chránit co nejdéle.V tomto případě je nutné si pohovořit dospěle v obou případech.

Dále k nám přijdou nové výzvy,pracovní šance ale i šance hluboko uvnitř,nové začátky z jiných stran,někoho to může trochu rozladit.

K ženám se budou vracet muži z minulosti aby mohli navázat kde je život rozdělil.Muži budou chtít ženy které mají duši,srdce,fantazii i ženskost.Ale netřeba se bát.

Tato doba nás bude chtít vrátit k myšlenkám které se nám nechce vytahovat ale jsou nutná k vyřešení.

Také se budeme učit a přijímat radost pro sebe i lásku která nás opět rozzáří a posune dopředu ke správným rozhodnutím.

Rozhodnutí je slovo které je tu s námi stále i když chceme utéci nebo dělat že neexistuje,prostě tu je a chce nás naučit si život zlehčit.