Rok 2019

V tomto roce nás budou čekat nové tři věci které se mírně oddálí do času na jaro.Bude přibývat více dětí a nové radosti s nimi.Pomalu se budou měnit věci kolem nás,sice po trošce ale budou to věci důležité pro nás pro člověka i lidstvo.

I nás ovlivňuje příroda i výkyvy počasí,což se měnit pomalinku bude ale trochu v náš neprospěch.Tudíž příroda ovlivňuje i naše zdraví,stres i vnitřní cítění které je důležité.

S Novým rokem přijdou ještě velké rozchody v partnerství i mezi lidmi ale bude se to od konce února mírně srovnávat.Radost nám bude přicházet naproti jen než nás najde-u starších mužů jde nerovnost se srdcem,rozčilováním i stresem.

Závist a žárlivost nás ovšem opouštět nebude,tento rok bude více převládat u mladých žen.Dále budeme procházet změnami v sobě.U jednotlivců půjde o docela silný přerod v sobě kdy si nemusíte chvíli rozumět.Ale je to důležité.

Také nás budou čekat starosti finanční,náhlé starosti které opět odejdou.Podniky budou určovat nový styl pracovního dění a pomalý nástup modernizace která se nebude všem líbit.Dále v rodinách pozor na hádky,výčitky ale správné směřování mladých lidí k časovému posunu i pochopení života i sebe sama.Vše má svůj důvod a vše je důležité,tudíž i rozhodnutí.

Je rozdíl říci možná to zkusím než chci to zkusit.

I naší zemi budou tři změny,které se zatím nemohou zcela protlačit ven.Je na nich únava i trochu nerovný postoj.Jsme jen lidé a občas si stojíme na štěstí v tom že si nevěříme a správně se nedíváme kolem sebe.

Od února se bude vylepšovat úroveň ve financích.Ne hned u všech lidí ale postupně.

Budou se tvořit nové dlouhodobé partnerské vztahy,vztahy které odolají svodům a u určitých osob přijde do srdcí opravdová láska.Postupně.

Někteří lidé budou hledat štěstí,víru ale ta je v našich srdcích.Ženy budou mít pocit ještě samoty i když partnery mají u sebe.Štěstí k nám jde ale máme z něj strach že trvá krátce to ovšem záleží na nás.

Ke konci léta přijdou i změny k mužům budou přemýšlet co je důležité a v čem být lepší.Také bude období cest i dovolených.Správně vybírat lokalitu i země.Tento rok nás překvapí svou mocí tvořit,přetvářet ale chce to i naši pomoc abychom se na chvíli zastavili a neměli z toho obavy.

Bude to chtít také upřímnost v nás,nové myšlení,tvořivost i správný nadhled.