Rok 2018

V roce 2018 nás budou očekávat dvě nové změny které si nás budou postupně získávat.Dále budou partnerské neshody,změny v partnerství i rozchody v rodinách.Budou s námi jak radosti tak i starosti,které k nám mají blíž,v rodinách pozor na rozkol v generacích.Přibudou náhlé nové společnosti,nová odvětví i nové podniky.Na jaře budou nová společenství pracovní jak v česku tak i nové nabídky z ciziny.Jde nepřátelství v pracovních společnostech,intriky i závist.Méně závisti by přineslo více radosti ale v poslední době to nejde změnit.Každému z nás jde štěstí v práci,v lásce i ve správných rozhodnutí.I selský rozum se mírně vrátí.Z počátku roku půjdou obavy a starost v penězích i v prosperitě,přijde zpráva která bude dobrá napůl-neuškodí ani nepomůže.
Určité firmy které jsou téměř na dně těm půjde nová záchrana,bude hodně záležet na komunikaci i podmínkách.
Dále určité záležitosti budeme dávat do pořádku a budeme si určovat pravidla i svých pracovních možností.Taktéž u mladých lidí půjde poznání že i řemeslo bude zlatý důl.I mladí lidé budou měnit názory i chování.Bude nás ovládat i zlost,hněv,nevíra.Starší muži budou hledat své cesty v manželství i ve vztazích.
Dále bude kolem nás faleš,v tomto roce více,v druhé půlce tohoto roku se budou měnit pocity i věci které bude vnímat každý.
Dále půjdou pracovní sféry,vždy pozor s kým budete chtít spolupracovat-větší podniky.
Konec února se bude navracet věrnost v nás i náhlá poznání ve vztazích.Půjde i věrnost od mužů kteří náhle poznají věrné partnerky.Přijdou i nemoci,unavenost,nedůvěra.
Budou nové cesty,dovolené,zahraniční cesty,výlety,budou to dobré cesty jen pozor na výběr letovisek.Celý rok nás budou provázet nové změny i myšlenky,kam je povedeme tudy nás povedou.
Do česka i nás lidí se pomalinku vrátí stálost i štěstí.Budeme tvořit nová setkání i nové zákony,které nás budou provázet.Jen kolem podzimu přijdou zprávy které nás zcela nepotěší.
Také do konce roku pozor na náhlé rozchody v partnerství,odcizení mužů od žen.Jdou změny které v mužích a hledání toho co chtějí a po čem touží.