Říjen znamení

Beran-pozor na lidi kolem vás.Budete mít pozvání i oslavy.Dostanete velmi příjemnou zprávu.

Býk-budete utvářet nové hodnoty a jde i nový život do rodin.Čekají vás úspěšné cesty a možnost povýšení.

Blíženci-občas se cítíte osamělí a nepochopeni.Čekají vás rozhodnutí která budou čekat na vaše dořešení.Bude se vám dařit ve financích.

Rak-nezadaným budou vstupovat noví partneři do života.Také budete mít příjemné zprávy a nové možnosti.Do mladých rodin bude také přicházet nový život.

Lev-pozor na únavu,stresy a návraty nemocí.Tady budou domluvy ohledně zásnub i rodinných oslav.I tady jde povýšení u lidí kteří mají odvahu a stabilitu v sobě.

Panna-u tohoto znamení jde větší stabilita v životě i nové štěstí.Budou se uskutečňovat cesty které přinesou novou energii,jen i vás občas přepadne samota.

Váhy-pozor na rodinné vztahy,občasnou samotu a nepříjemné řízení.Také pozor na falešné lidi a budou se otvírat nové myšlenky.

Štír-po ukončení starých věcí,zásad přijde nové zrození myšlenek i nápadů.Pozor na finance,to co ztratíte se vám vrátí.Pozor v partnerských vztazích na podrazy.

Střelec-také pozor na nemoci,chřipky.V rodinách jdou zbytečné hádky.Jdou nepříjemné události-pozor na cestách.A budou nové vztahy i svatby.

Kozoroh-v tomto znamení jde nová láska nezadaným,nové pracovní šance i větší štěstí.

Vodnář-jde štěstí v úředních řízení.Jdou povýšení v práci i příjemné cesty,jen pozor na lidi kteří nejsou dobře.

Ryby-z určitých nejistot si utvoříte novou stabilitu,hlavně v sobě.Možnosti koupě domu-prodej.Pozor na hádky v partnerství.