Muži

muže budou čekat nové myšlenky,rozhodování,dospělost i odpovědnost a starost ohledně financí.Také dokáží být něžní,příjemní i laskavý pokud nejsou starosti.Do mužů bude vcházet nová citovost.

Chtějí partnerské vztahy ale trochu jinak než ženy,nemají rádi nátlak a výslechy když neví jak nebo proč odpovídat.Chtějí ženy které mají ženskot i tajemství které chtějí objevovat.Než jim přijde štěstí budou muset určité věci dát pryč z minulosti a vejíti do svých nových energií trochu jinak i s jinými hodnotami.Občas jsou jak malé děti ale to k nim patří,jsou důvtipní ale i svéhlaví.

Hledají štěstí,štěstí není doma ale čeká na cestách života i uliček.Občas mají pocit že nic nejde jak má,jde jen se na to díváme jedním pohledem.Mužům se bude vracet úspěch,jen o sobě nepochybovat.Budete i vydávat peníze na svoje radosti.

Občas si rozmyslete zásnuby pokud je nemyslíte vážně,z nich jde odejít,z manželství již hůře.Věřte v sebe i ve své hodnoty,jste dospělí a život před sebou.Také se naučit odpočívat a dívat se kolem sebe.

Muži budou hledat své pravé já a své hodnoty.což se nebude líbit partnerkám a ženám.