Listopad znamení

Beran-budete více růst po duchovní stránce a v nových pracovních šancí,nic nepouštět.Ženy jindy ohnivé,jde trochu vyčerpanost a únava.U starších osob pozor na zdraví a budete celkově určité věci končit,něco co sami neumíte dokončit,dokončí osud.Mužům půjdou změny v jejich myšlenkách.

Býk-pozor na falešné lidi s milým úsměvem a samotu u žen.Tento měsíc vám nese štěstí na cestách i nové zrození nových plánů.

Blíženec-ve vztazích pozor na hádky,pročistit energie.Jdou nové šance i nové pracovní nabídky.Také v rodinách jdou problémy mezi rodiči a dětmi.

Rak-tady pozor na věrnost u partnerů.Určité vztahy budou na vlásku.Ženám půjde nová láska a mnoho touží po naplnění v životě.

Lev-také jsou kolem vás lidé kteří k vám nepatří.Budete řešit úřední řízení které dobře skončí.Jde štěstí co se týká možnosti staveb a zajišťování rodiny.Budou přicházet nové zrody.

Panna-určitá úřední řízení dokončíte ve svůj prospěch.Budete více cestovat v podzimních barvách.Také pozor na falešnou věrnost ať již v partnerství nebo kamarádství.

Váhy-i tady se budou řešit věci které budou končit a začínat nové a jinak.Bude přicházet štěstí v celkové formě,jen pozor na pomluvy.

Štír-přichází nové cesty i nové načasování pracovních výzev.Budete mít dobrou ruku i v penězích,jen pozor na falešné lidi a okradení.

Střelec-pozor na partnery kteří mají oči pro druhé pohlaví.Pozor na finance a správná rozhodnutí.Přijde vám příjemná zpráva která otevře nové cesty.

Kozoroh-v rodinách pozor na nedorozumnění a nemoci.Přijdou vám nové finance i nové možnosti v bydlení.Pozor na věrnost u sebe i druhých lidí.

Vodnář-jde trochu určitý smutek do rozhodování.Jdou nové myšlenky i posun životní.Pozor na úrazy.Přijdou i nové finance.

Ryby-také pozor na faleš a podraz od osoby kterou máte rádi.Jde nová láska pro nezadané a nové štěstí životní.