Duben podle znamení

 
Co čeká jednotlivá znamení.
 
Beran-pozor na falešné zprávy i lidi a zbytečné hádkybudete řešit úřední řízení které dokončíte,zvláště ženy najdou novou lásku,jde mírná únava.V dubnu budete vnímat sami sebe nově  a pocítíte pocit laskavosti i pohody.
 
Býk-také vám jdou dořešení starých věcí i nové nabídky,budete upevňovat své pozice v práci i v rodině,budete mít i příjemné zprávy a pozor na přátele.Také jde trochu problém mezi dětmi a rodiči.
 
Blíženci-tady jde zlepšení financí i schůzky které vypadají velmi dobře,opravdu se vám začne více dařit po finanční stránce,občas pozor na nehodu.
 
Rak-u raků přijde nová láska,nové naděje i partner pro dlouhodobý vztah.Také rakům jde zlepšení financí.Ženy v tomto znamení budou více citové a pozor na lidi kteří k vám nepatří.
 
Lev-tady se budou podnikat nové pracovní nabídky i pracovní partnerství,jde únava do rozhodování,určitá rozhodnutí nebudou zcela zralá,budete končit staré věci a budete poznávat nový začátek.Také budete plánovat cesty i dovolenou.
 
Panna-tady pozor na rodinné vztahy,hádky,výčitky,budou se tvořit nové plány i možnosti,věci které půjdou hůře se vyřeší ke spokojenosti,jen starosti budou delší dobu přetrvávat.U žen jdou nové vztahy i lásky.
 
Váhy-také váhy bude čekat rozhodnutí v rodině,určité věci se budou ukončovat a přijdou nové nápady i noví přátelé.Budeme vnímat určitý mír v sobě a najdeme nadhled nad věcmi.
 
Štír-jdou problémy v rodinách mezi dětmi i rodiči,přijdou vám nové pracovní nabídky,ve firmách budou přicházet noví lidé do pozic na které nebudou zcela mít.
 
Střelec-také i střelcům půjdou nové finance ale aby šli budete končit věci které již měli být ukončené.Čekají vás cesty i výlety dobrá úřední řízení,pozor na stres.
 
Kozoroh-přichází nové partnerské vztahy u mladých lidí,přírůstky do rodiny.Velmi dobré možnosti po pracovní stránce,také oslavy i svatby které budou romantické.Také pozor na vyčerpání.
 
Vodnář-tady jde hodně štěstí v celkovém životě,nové cesty i pracovní smlouvy.Nové lásky i miminka a pokračování rodu.Také jde vyčerpání a zbytečná zloba.
 
Ryby-jde u žen ukončování starých rozhodnutí a otevření nových pozic.Jde upevnění jak doma tak i po pracovní stránce nové dohody i nový posun v celkovém životě.