Co čeká ženy v citech

Beranky-určité emoce se budou měnit v pochybnost,pokud chcete nyní řešit  věci ohledně vztahu,není dobrá doba.Pomalu se se váš vztah změní tak abyste byly spokojené,určité věci si vyřešte a nazvěte pravými slovy avěci se dají do pohybu.Nenaléhat.

Býci-kolem nezadaných žen budou muži kteří je obdivují a neví jak správně nahodit háček.Býci mají rádi hravost,smích a spokojenost.Některé věci či křivdy nechejte odplavat abyste viděli ty správné věci na cestě k vám.

Blíženkyně-tvoříte si představy o vztahu i partnerovi,kdo není zadán jde mu během dvou měsíců nový muž.Budete utvářet nové začátky v citech a mírně měnit sebe i pozornost okolo sebe.Nyní je čas na celkovou změnu.

Raci-než vstoupíte do vztahu chcete mít jistotu zda ten pravý muž přišel.Někdy mnoho přemýšlíte a vyčerpáváte se slovy ano nebo ne.Určitým věcem nechte volný průběh aby vše na sebe správně navázalo.

Lvi-v některých věcech příliš naléháte a tyhle věci vyřeší čas a prostor.Blíží se k vám úspěchy v citech i nová pochopeníI pochopení sama sebe.Více se uvolněte aby nové energie mohly vejít do správných slov i citů.

Panny-necháte jít srdce za správným vztahem,nic se nesnažte uspěchat,věci si rozmyslete a hlavně emoce.U nezadaných žen i dívek přijde nový zázrak v podobě lásky i partnera.

Váhy-ve vztazích jde uskutečnění snů a pohody.I váhy mají rády hravost,smích i tvořivost.Také potřebují trpělivost a správný nádech a obdibují tajemství kterým rozumí.U vah budou vznikat nové vztahy a dostanou šanci vztahy které neměli moc šancí.

Štírky-máte rády správné objetí,klid a harmonii.Budete končit staré věci a vcházet do nových prostorů,emocí a citů.U pár jedinců jde životní láska,nenechte ji jen tak odejít.

Střelec-chcete věrnost i osudovou přitažlivost,přijde k vám pokud budete emočně vyzrálé,bude se vám dařit nejen v partnerství ale i v jiných možnostech.Nenechte se ovlivňovat a občas budete muset říci ne.

Kozoroh-máte rády důvěru,svobodu,dokážete dát vášeň.I tady u nezadaných žen budou přistupovat noví partneři,pozor na emoce a nenaléhat.

Vodnářky-zatím přichází přátelství která budou přecházet do nevšedního citu.V určitých směrech příliš nenaléhat a nechat prostor,vše se vyřeší.

Ryby-i vy máte rády svobodu i důvěru,i tady v tomto znamení budou nové vztahy,věřit si a věřit i ve vztahy,nic není jednoduché.