Co čeká jednotlivá znamení v květnu

Beran-u žen jdou starosti kterým rozumí pouze ony-otázky a odpovědi co je špatně.Pozor na nepříjemnosti na cestách i v domácnosti.U Beranů mužů jde nové štěstí i posun u žen jde transformace myšlenek i nových věcí.


Býk-u býků jdou starosti po pracovní stránce a pozor na falešné lidi,pozor na majetky-energii,vše vypínat.U všech býků jde radost a trochu i větší nezávislost a opravdu více štěstí ve svých rozhodnutí.

Blíženci-jde vylepšení financí a najití sami sebe,také přijdou nové možnosti vztahů i práce,pozor na únavu a cesty.

Rak-přijdou příjemné zprávy i nové možnosti peněz i tady u žen přijde otázka proč?Nic nejde jak potřebuji,chce to čas i trochu nadhled a upřímnost v sobě.

Lev-Čekají vás větší oslavy i přírůstky do rodiny,pozor na lidi kteří nejsou dobře.I u vás jdou finance ale pochopení proč o ně nepřijít.

Panna-půjdou nové cesty,výlety i zážitky.U nezadaných žen vstupují noví muži.Do života jde větší štěstí,jen pozor na vyčerpanost.

Váhy-tady budou pramenit nové zrody v myšlenkách i citech.Jde štěstí jen pozor na lidi kteří berou štěstí a také jde unavenost.

Štír-jdou povýšení v práci,u nezadaných lidí jdou správné polovičky aby tvořily pár,Nové myšlenky i nápady jen pozor na lidi kteří profitují.

Střelec-jde štěstí v úředních řízení,přichází nové lásky i nové nápady.U nezadaných nová intenzivní láska.A dokončení věcí jež trvaly velmi dlouho.

Kozoroh-také půjde více financí i nové pracovní šance,pozor na faleš v rodině i u blízkých lidí.

Vodnář-u žen jdou starosti v sobě,budete utvářet větší stabilitu.Jdou nové oslavy a zásnuby.

Ryby-jde nové štěstí v podnikání i povýšení,dosáhnutí moudra a vyřešení věcí které již nemají zasahovat do života.