Andělé lásky-jednotlivá znamení


Beran- je čas vzdálit se od věcí které nikam nevedou a udělat si prostor pro nové věci.Také se odpoutat od bývalých partnerů a nahlédněte do své duše i svého srdce.Vždy je kolem vás někdo kdo čeká na pozvání.

Býk-bude kolem vás spřízněná duše,nepřehlédněte tu možnost potkat tu správnou osobu.Bude se vám do života vracet člověk z minulosti.Je jen na vás zda dáte šanci sobě i mu.Trochu se oprostěte od minulosti a své zraky upírejte do budoucnosti.Jde více lásky.

Blíženec-můžete se oddat lásce,snění ale i skutečnosti milovat.Snažte se také očistit od minulosti a přejít volně do nových dní.Láska je nakloněna těm kteří ji vnímají i vidí.

Rak-naučte se ve svém životě mít rádi i sebe,od toho pramení láska i k druhým a mění se energie v pozitivno.Nic neřešte,nechte vše přirozeně vyvíjet.Někdy stojí za to si na věci počkat a neuhánět.

Lev-všímejte si varovných signálů v okolí,buďte obezření k sobě i k druhým.Máte pocit neopětované lásky,nahlédněte do sebe z čeho to pramení.Z jaké úzkosti,či strachu.I k vám přijde nový cit.

Panna-potřebujete otevřít srdce k tomu aby bylo dáno ale i vráceno.Nebuďte zbytečně závislí na partnerovi i jeho to může zmáhat.V určitých směrech to chce celkovou upřímnost k sobě i ke svým emocím.

Váhy-ve vztazích to chce hravost,nic nedusit,nechat proniknout do sebe vnitřní mladost i hravost.Čeká vás cesta ať svatební nebo vztahová na té cestě poznáte pravé city.I k vám se bude vracet člověk z minulosti.

Štír-také karty nabádají pustit minulost a vejít k budoucnosti.Jde vám na cestu opravdová láska-láska která je naplněním života i snu.Láska na okamžik,věčnost.

Střelec-buďte obezřetní ke svým citům i lidem kolem vás.Naučte se poznávat sebe i druhé.I vám vstoupí náhlá láska do života.

Kozoroh-také pozor na staré křivdy a neopětování.Naučte se mít rádi i sebe a vezměte svůj život do svých rukou.

Vodnář-přijdou k vám finance i nové pracovní nabídky.Dejte šanci svým vztahům a myslete i na sebe.

Ryby-potřebujete více otevřít svoji mysl,více přemýšlet nad novými šancemi.Přijde nová láska i nové předpoklady.Chce to i pozitivní mysl abyste došli k tomu k čemu máte.